Użyteczne, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Auta niezwyczajne, małe, mające wprost opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o kolosalnej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, ażeby podnieść uciechę nowoczesnego człowieka. Udoskonalanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w aktualnych okresach wozy elektryczne lub AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Należy podłączyć samochód do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy są w stanie przejechać jedynie 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie wozy mogą zastopować się na środku autostrady, lub odwrotnie – pustego pola, bowiem po prostu się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są też nowe wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a wobec tego oraz prawa jazdy. Takie maszyny zostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o szybujących samochodach, w jakich głośniki i subwoofery to baza. To ogólne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się wynaleźć sposób oraz patentować takie samochody? To z pewnością byłoby doskonałe doświadczenie dla smakoszy aut i zwykłych ludzi, chcących odmiany. Dobrą odmianą są też akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, by błądzić przez wiele godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla dobrego samopoczucia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały przeróżne pierwotne samochody.

pioneer polska

Radioodtwarzacz

Nawigacja  pioneer

głośniki pioneer